nlenfrdees

kaarsen met roos

Een geliefd clublid van Club Centro is overleden.

  

Robin Binneweg is vorige week na een kortstondige maar ernstige ziekte overleden op 78 jarige leeftijd.

Door omstandigheden in het nu pas mogelijk om dit bericht via de site door te geven.

Robin heeft veel gedaan voor Club Centro. Hij nam deel aan vele activiteiten en leidde ondermeer een lange tijd het jeu de boules op zaterdag, maar was ook een graag geziene deelnemer aan het klaverjassen.

De uitvaartplechtigheid van Robin heeft plaats gevonden op maandag 21 oktober in het crematorium van Villajojosa. Bij deze plechtigheid zijn heel veel vrienden en bekenden uit Club Centro aanwezig geweest.

Vanuit het bestuur spreken we onze dank uit voor wat Robin voor onze club heeft betekend.

Wij wensen Christa en de kinderen heel veel sterkte toe bij dit grote verlies.