nlenfrdees

Adverteren bij Club Centro.

 

Sinds 2017 introduceren wij, op verzoek van onze adverteerders, een nieuw concept, met als doel een betere, intensievere bereikbaarheid met onze leden.

 

Dit hebben wij gerealiseerd via een grote vitrinekast, uitsluitend voor onze adverteerders, centraal geplaatst in ons clublokaal, met daarbij een speciaal ingerichte publicatiekast met ruimte voor businesskaartjes, informatie- en reclamemateriaal.

 

De adverteerders komen zo regelmatig in zicht van de clubleden en bezoekers.

 

Ook zijn wij volledig het digitale tijdperk ingestapt. Onze goed bezochte website, die ruim 50.000 keer per jaar wordt bekeken, is hét communicatiemiddel naar onze leden. Ook niet leden vinden via de website de weg naar onze vereniging.

 

Wij kunnen adverteerders meerdere mogelijkheden bieden voor het plaatsen van een advertentie op onze site. Mogelijkheden zijn een advertentie op onze homepage, of op één van de overige pages. Ook bestaat er de mogelijkheid voor het plaatsen van een banner op één van de pages. Alle advertenties worden gelinked naar uw eigen website of email adres.

 

Mocht u geinteresseerd zijn, stuur een mail naar : soc.club.centro@gmail.com t.a.v. Conny Hoekstra

 

Wij geven u dan graag alle informatie.