Jeu de Boules

(petanque) 

 

Bij club Centro kunt U wekelijks op de zaterdag Jeu de Boules (petanque) spelen.

Op zaterdagmorgen tussen 10.45 en 11.30 uur) is er in het clubhuis de mogelijkheid om u in te schrijven en een kopje koffie te drinken.
Hierna begeven wij ons naar de boules-banen.
Alhoewel er wekelijks in een dag-competitieverband wordt gespeeld , is het meedoen belangrijker dan het winnen. 
Wel bestaat de mogelijkheid dat de wedstrijdleiding veranderingen voorstelt met betrekking tot baanindeling en/of persoonlijke wensen of beperkingen , wij vragen uw begrip hiervoor.
Na ongeveer 2 uur spelen gaan we weer terug naar ons clubhuis, waarna we onder het genot van een drankje en broodje er nog een paar gezellige uurtjes van kunnen maken.
Jaarlijks wordt er een Valentijns toernooi georganiseerd voor alle Jeu de Boules spelers met partner.
Tevens kunnen leden en belangstellenden op de donderdagmiddag op het strand van El Campello (naast de ingang van de haven en voor het terras van Ruben) om 12.00 uur met de dan aanwezigen gezellig Jeu de Boulen. Dit is geen officiële clubactiviteit maar geniet wel veel belangstelling van onze leden en wordt meestal gecoördineerd door onze activiteiten-leiders. De organisatie is in handen van Bob de Graaf e-mail jeudeboules@club-centro.es

 

 

zaterdag 18 februari 2023

Valentijns toernooi 

De dag begon met mooi weer en 38 leden van Club Centro hadden zich opgegeven om aan het toernooi deel te nemen. Jacob Pennekamp had nog een laatste inspectie en opschoning van onze banen gedaan en deze lagen er weer netjes en onkruidvrij bij. 

De deelnemers waren ingedeeld met (eigen) partner en om 12.00 uur werd gestart middels een afschuwelijk schel fluitsignaal van baan coördinator  Cees Sterk. Achteraf was dit het enige dissonant van een fantastische dag. 

Later op de dag werden de prijzen uitgereikt waarbij een nogal vreemde combinatie (Jan en Gerard) als winnaar werden gehuldigd middels een oude opgepoetste wisseltrofee.

Om het valentijns toernooi eer aan te doen heeft Jose Kort velen weken besteed aan het vervaardigen van prachtige rode stoffen rozen die iedere manlijke deelnemer aan zijn partner mocht overhandigen. (Het is mij niet bekend of Jan den Hoed of Gerhard Veldhuizen de roos opgespeld heeft gekregen.)

Om 14.00 uur waren de bbq’s op temperatuur en hebben wij allen van een gezellig en heerlijke maaltijd genoten. Weliswaar binnen, want het was toch behoorlijk kil geworden. Een hartelijk “dank je wel” voor alle leden die dit evenement mogelijk hebben gemaakt middels het faciliteren van salades, bbq en bar bemanning, organisatie en overige diensten.

Graag tot volgend jaar!